KONST / Litografier / Färglitografi 16364178

nr 1636 4178

Curt Asker

(f. 1930), Sverige

Komposition. Signerad, numrerad 186/190. Färglitografi. Bladets mått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 82x62 cm

Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 augusti 2024
kl 19:41:08

19/8 14:50:13 1      Vinnande bud

Curt Asker

Läs mer om Curt Asker